תפריט עליון

מדוע כדאי לרכוש כסאות תוצרת הארץ?

החלטתם לרכוש כסאות פלסטיק לגינה שלכם?
מעוניינים לשבת בנוחות בחצר שלכם וליהנות מאוויר וטבע?
נכון, כסא דוד או כסא יונתן יענו על הצורך שלכם ויאפשרו לכם להתרווח בנוחות ובכיף. השאלה היא רק – כיסאות של איזו חברה אתם מעוניינים לרכוש? האם לרכוש כיסא שמיובא, או שאולי נכון יותר לרכוש כסא תוצרת הארץ?

יתרונות של מוצרים תוצרת הארץ

ישראלים רבים מתלבטים בדילמה הזו. מה להעדיף ומה נכון יותר לבחור- כיסא מיובא מארץ זרה או מוצר ישראלי תוצרת חברה מקומית כמו קורטיקו. כאן תוכלו לקרוא מהם היתרונות של רכישת כסא תוצרת הארץ.

  1. יתרון ראשון – יש מי שעומד מאחורי המוצר
    כאשר בוחרים מוצר מתוצרת חוץ, אתם לא באמת יכולים לדעת מי עומד מאחורי היצור ואיזה חומר גלם הוא בחר לשם ייצור הכיסא. ואילו כאשר רוכשים מוצר ישראלי יש יצרן מוכר שעומד מאחורי המוצר. הוא מספק לכם מוצר בלי להתחבא מאחורי קוד יצרן אנונימי. הוא כאן בארץ נוכח ואחראי לשביעות הרצון שלכם מהמוצר.
  2. יתרון שני – יש אל מי לפנות במקרה הצורך
    כל מוצר עלול להתקלקל או להיות פגום. אל מי תפנו אם רכשתם מוצר יבוא? אין לכם אל מי לפנות. וגם אם כן – זה תהליך מורכב ומייגע שרוב הלקוחות יוותרו עליו מראש. יצרן ישראלי נמצא כאן קשוב ללקוחות שלו וחותר לספק להם מוצרי איכות לשביעות רצון מלאה.
  3. יתרון שלישי – חיזוק הכלכלה הישראלית
    מלבד השיקולים האישיים שלנו צריך כל אחד מאתנו להיות חדור בתחושת שליחות עבור המדינה ועידוד הייצור של מוצרים כחול לבן. כאשר בוחרים במוצרי קורטיקו מחזקים את החברה ואת העובדים בחברה ובכך מחזקים את הכלכלה הישראלית.

בחרו כסא פלסטיק מדגם דוד או כסא פלסטיק מדגם יונתן מתוצרת מקומית ותגלו את ההבדל!


, ,

Comments are closed.