תפריט עליון

כיצד בוחרים נכון כיסא פלסטיק?

כאשר רוכשים כיסא פלסטיק, יש כמה פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם. החשוב ביותר, הוא שהכיסא יהיה נוח לישיבה ממושכת. כסאות פלסטיק נועדו לישיבה קלילה בגינה או במרפסת ולא באמת נועדו לישיבה לאורך זמן. שונים מהם הם כיסאות הפלסטיק של קורטיקו ובמיוחד הדגמים כסא יונתן וכסא דוד. כיסאות אלו נקראים על-שם דמויות אציליות מהתנ"ך, משום שהם מזכירים כיסאות מלכים בנוחות וגם בעיצוב שלהם. הם מאופיינים בעיצוב ארגונומי משוכלל, שמעניק תמיכה מושלמת לגב והופך אותם אידיאליים לישיבה ממושכת וניתן אפילו להשתמש בהם ככיסא מחשב.

כאמור, הדבר השני שחשוב בכיסא פלסטיק הוא האסתטיקה והנראות שלהם. כיסא בעיצוב מהודר וצבע נאה, תורם רבות ליופי של המרפסת או הגינה ומעניק תחושה יוקרתית וסטייליסטית. העיצוב של כיסא יונתן וכיסא דוד הוא בעל גימורים ייחודים ומראה הרמוני ומיוחד, שמסייע להם להשתלב עם העיצוב סביבם. בנוסף, שני הדגמים מגיעים במבחר צבעים, כך שניתן לבחור את הגוון המתאים.

כיצד בוחרים נכון כיסא פלסטיק?

אל תשחקו כיסאות מוזיקליים

אין דבר יותר מביך מלארח משפחה וחברים ולגלות שאין מספיק כיסאות לכולם. זה בדרך כלל נובע מבעיות אחסון – אנשים רוכשים מעט כיסאות מחשש שלא יהיה להם מקום עבורם. עם כיסא יונתן וכיסא דוד של קורטיקו, אין צורך להתפשר על כמות הכיסאות שרוכשים ואין צורך לחשוש, משום שניתן להערים אותם זה על זה בצורה מושלמת ולפתור את סוגיית האחסון.

עוד עניין שמונע מאנשים לרכוש כמות מספקת של כיסאות הוא המחיר. כשהוא לא אטרקטיבי, אנשים קונים פחות מדי כיסאות מטעמי חיסכון. לכן, הכיסאות של קורטיקו הם במחיר שווה לכל כיס, כדי  שתהינו מחוויית הרכישה במלואה וללא פשרות על הנראות, הנוחות, העיצוב או המחיר.

Comments are closed.
WhatsApp chat