תפריט עליון

אודות

קורטיקו היא המקום בו נפגשים פלסטיק איכותי, הנדסת אנוש, שימושיות ויופי.

המקום בו החומר פוגש את הרוח;
את המחשבה היצירתית, האהבה לאתגרים, שמחת העשייה.

קורטיקו בע"מ היא חברה מובילה לפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי פלסטיק איכותיים כחול-לבן בשיטת הזרקה.

עם ייסוד החברה בשנת 1995- לפני למעלה מ-20 שנה, הבטחנו לעצמנו להיות הכתובת הטבעית למוצרי פלסטיק לעסקים, לתעשייה ולמגזר הפרטי. היום, עם לקוחות כחברות שיווק מובילות בישראל ומשרד הביטחון, אנחנו יכולים לומר בסיפוק שהגשמנו את החזון.

מערך הייצור שלנו ערוך להציע שפע פתרונות ייחודיים בתחומים שונים; ארגון ואחסון, לייף סטייל, ריהוט גן, ריהוט ילדים ומשטחי שינוע מפלסטי. החברה פועלת תחת תקן ISO, כל מוצריה מתוכננים ומיוצרים במקצועיות, ביצירתיות ובקפדנות יתרה, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים ובדרישות בקרת איכות.

במשך השנים צברנו ניסיון רב וידע טכנולוגי המאפשר לנו להציע פתרונות ייחודיים למוצרי פלסטיק, לרבות מוצרי פלסטיק עם שילוב של אלמנטים ממתכת.

שביעות רצונם של הלקוחות ונאמנותם חשובה לנו מכל. כל לקוח נהנה מייעוץ מקצועי קשוב ולמענה מיטבי ומדויק לצרכיו. השירות שלנו תמיד מסור ונגיש.

מתוך רצון להקל על הלקוחות ולפשט עבורם תהליכים, מאפשרת קורטיקו מערכת יחסים עסקיים מודרנית וידידותית, תוך שימוש בשיטות מחשוב פשוטות ויעילות לאורך כל תהליכי ההזמנה והאספקה.

הערכים שלנו

החזון שלנו

לפתח, ליצור ולשווק מגוון רהיטים ומוצרים מפלסטיק באופן המיטבי עבור לקוחותינו, המשקפים את הידע, הניסיון והמומחיות שצברה החברה לאורך שנות פעילותה.

אחריות

אנחנו מאמינים בלב שלם במוצרנו, לכן האחריות שלנו על כל מוצר מושלמת ומקיפה.

שירותיות

המקצועיות, המיומנות והניסיון שלנו מאפשרים לנו להציע לכל לקוח חוויית קנייה טובה ופתרון אישי מדויק, מכוון מטרה וחסכוני. בשירות מסור ואכפתי אנחנו רואים חלק בלתי נפרד מהמהות ומהייעוד של קורטיקו.

חדשנות

קורטיקו היא משב רוח רענן בתעשיית הפלסטיקה. אנחנו מביאים את הטכנולוגיות המפותחות והיפות ביותר אל תהליכי הפיתוח והייצור ומכניסים רוח רעננה, צבע ויופי לעולם הפלסטיק.